Kodėl merginos tiesiog nepasako, kas negerai?

Standartinis

Snukiaknygės platybėse išdygo klausimas (kalba neredaguota) į kurį jūsų gerbiamasis Žaltys įkišo savo trigrašį:

Kodėl merginos pvz kai susipyksta rimtai tampa visiškomis besmegenėmis (nežinau ar visos , ar man čia taip “pasisekė“ ant tokių užtaikyti). pvz susipyksti ir pasako : nebenoriu su tavim bendrauti ir t.t. Nu tai OK pasakyk kas tau netinka , kas nepatinka – išsiaiškinkime kaip suaugę žmonės ir išsiskyriame normaliai. Ir prasideda vis tiek raginimai trinti nr , nustoti rašyti ar skambinti , gąsdinimai “bahūrais iš kauno“ , nr keitimasis ar jog kreipsis į mentus. – Tiesiog klausimas dėl smalsumo : kodėl linkusios merginos pulti į kraštutinumus , kelti agresiją , eskaluoti konfliktą nei tiesiog normaliai išsiaiškinti kur problema ir išsiskirti bei atsisveikinti gražiuoju


Kai mergina tau parašo “Trink numerį“, teisingas atsakymas yra “Kas čia rašo?“

Iš to, kas parašyta klausime, nėra visiškai aišku kas tai per mergina, bet trumpas žalčio spėjimas – turbūt pasigavo jaunuolis merginą kuriai trūksta dramos gyvenime, ir bet koks dėmesys jai yra labai smagus; Visokių žmonių būna, ir jei paties netraukia emociniai nuotykių kalneliai su ašaromis – sėkmės su kita.

O plačiau, dėl “kodėl“ …
Merginom nereikia vyruko kuris norėtų viską “išsiaiškint“, jom reikia to kuris tiesiog pagautų; Vyrai vadovaujasi logika ir kalba tiesmukai, moterys – labiau emocijom ir aplinkkeliais; Kai mergina labai rimtai dėl kažko pyksta, visa logika išnyksta, lieka tik emocijos, ir bet kokie bandymai viską “normaliai“ išsiaiškint neveikia, nes tokioj situacijoj logika, pasikalbėjimas ir išsiaiškinimas – tai bandymas įstumti merginą į jai nepatogią situaciją (“kalbėk tiesiai šviesiai, argumentuotai ir išdėstytai“, t.y., kaip patogu vyrams), kai tuo tarpu ji jau viską, ką norėjo, pasakė savo veiksmais. Kuo toliau tu spaudi ją kalbėt, tuo labiau ji siunta, nes “tu tiesiog nesupranti“.

Arba tu supranti, arba nesupranti. Jei nesupranti, jokia mergina nenorės tau padėti, nes jokia mergina nenori vyro kuriam turėtų aiškinti, kaip šis turėtų elgtis, jog jai taptų patraukliu. Ji tiesiog nori vyro, kuris JAU bus jai (ir kitoms) patrauklus, ir visi bandymai tai išsiaiškinti, visi “tai sakyk, kas su manim negerai“ reikalavimai tik dar labiau verčia merginą įsisamoninti, kaip stipriai tu “Nesupranti“.

Jei tai skamba nelogiškai, tai būtent tame ir esmė – merginoms (ir moterims) emocijos svarbiau nei logika, ir nieko nepaimsi bandydamas užverst puslapį ir padėt tašką – visvien tiesiai nepasakys. Turbūt todėl tokiose situacijose geriausia ir yra per daug galvos nesukti, pasakyt “ok“ ir palaukt kol pati susisieks. Dažniausiai taip ir bus, o jei ir nesusisieks su tavim – tai iš tiesų, kam tau toks žmogus gyvenime kuris tik ardosi ir nervus ėda.

 

Reklama

2 komentarai “Kodėl merginos tiesiog nepasako, kas negerai?

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s