(Ne)ištikimybė

Standartinis

Ištikimybės periodas – laikas, kurį mergina/moteris liks jums ištikima jums nesant nesimatant dėl kažkokių priežasčių. Skaičiuojasi paprastai – už kiekvieną mėnesį praleistą kartu poroje, pridėk po savaitę, ir gausi ištikimybės periodą.

Žinoma, visi žmonės skirtingi, ir ne visos jos tokios™ – jei mergina prieš tai neturėjo kitų vaikinų ir bus prie jūsų prisirišusi kaip reikiant, ištikima išliks ir ilgesnį laiko tarpą; Kita vertus, jeigu ji jau turi neištikimybės istorją, ar tu tiesiog esi toks vaikinas kuris “nesupranta“ – taisyklė tik pasitvirtina.

Kodėl ištikima mergina, o ne vaikinas? Kur moteriškos lyties atstovės turi šiokius tokius svyravimus šios taisyklės kontekse su retais nuokrypiais, tai vyrai, kuriems pritaikoma ši taisyklė, ir yra nuokryopis nuo normos; Laikas, kurį vyras bus ištikimas merginai, neturi tokios tiesioginės priklausomybės nuo santykio ilgumo (bent jau iki metų kartu ribos). Pradžiai užteks žinoti, jog maždaug trys mėnesiai yra tas laikas, kuomet vyras stipriai permastys ar ta mergina, su kuria jis šiuo metu, jam tinka ilgalaikiams santykiams.

Ką daryti? Kuo labiau mergina įsitikinusi kad jūs, kaip koks ištikimas šuniukas, lauksite jos pargrįžtant ir atleisite viską, tuo ji drąsiau planuosis savo nuotykius su kitais. Kuo labiau vyras tikės, jog “tokios geros kaip tu“ neberas, tuo mažiau jis bus nusiteikęs rizikuoti ir ieškotis nuotykių.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s