Nepageidaujami vyrai

Standartinis

Tu tik pasakyk kad nebenori jog tau rašyčiau/sakmbinčiau/trukdyčiau, ir aš daugiau niekuomet tau nerašysiu/neskambinsiu/netrukdysiu

Kartais patiekiamas kartu su “kodėl“ prieskoniu.

Merginos, kai kurios turbūt jau šypsotės, nes žinot kas seka po to – nesibaigiančios žinutės, prašymai, klausimai, pasiūlymai ir t.t.

Ką daryti, jeigu jus pasiekia toks prašymas iš nepageidaujamo vyro? Žaltys siūlo tiesiog ignoruoti tokius prašymus; Kiekviena žinutė, kiekvienas atsilieptas skambutis, kiekvienas kontaktas tik paskatins vyruką ir toliau jūsų siekti visais jam žinomais (dažniausiai nevykusiais) būdais. Na, nebent to ir norit – žinau kaip merginoms būna smagu turėti būrelį vyrų, kurie dėl jų pasiruošę viską padaryti.

Jeigu visgi jaučiatės labai gailestinga, galit atsakyti kartą atvirai, tačiau pasiruoškit jog vaikinas nesupras jūsų gailestingo gesto, ir po to seks tik papildomi prašymų ir klausimų lavinai. Jeigu iš jūsų bus garantuota tyla, anksčiau ar vėliau vyrukas pajūdės tolyn savo gyvenime, ir jūs jam būsite padariusi tik paslaugą. Jeigu atsakysite į vieną jo žinutę iš šimto, tai tik paskatins vaikiną išsiųsti tūkstantį žinučių kai atsakymo nebesulauks.

Kodėl? Ogi mūsų, žmonių, psichologija ir keistas dalykas kaip “Intermittent Reinforcement“ – Lietuviškai tai skambėtų maždaug taip: “tarpinis pasitprinimas“. Mokslininkai kažkada padarė tokį bandymą – laboratorijoje suskirstė peles į dvi grupes. Vienos grupės pelėms kaskart paspaudus mygtuką, į narvelį iškrisdavo “apdovanojimas“ – šiek tiek maisto. Kitos grupės pelėms, maistas iškrisdavo ne kas kart (t.y., pelė turėjo paspausti mygtuką, tarkim, penkis kartus, jog gautų maisto tabletę). Po kiek laiko, visiškai nustojo mesti maistą į narvelius, nesvarbu, pelė spaudė mygtuką ar ne. Tos pelės, kurios maisto gaudavo su kiekvienu paspaudimu, greičiau nustojo spausti mygtukus tikėdamosis maisto, negu kad pelės, kurioms maistas būdavo duodamas besikaitaliojančia tvarka (t.y., kas kelis mygtuko paspaudimus).  Kam įdomu plačiau – šaltinis anglų kalba

Taigi, kaip tai susiję su nepageidaujamu dėmesiu iš vyrukų? Panašūs eksperimentai buvo atlitki ne tik su graužikais, bet ir su žmonėmis – ir rezultatai ne tiek ir skyrėsi nuo mažūjų padarėlių. Atrašai į kiekvieną vaikino žinutę, ir nustoji atrašinėjus – praeina kiek laiko ir vaikinas supranta jog daugiau nebeatrašysi. Atrašai tik į kas dešimtą žinutę – štai vaikinas pripratęs jog atrašai ne visuomet, tad norėdamas gauti savo “apdovanojimą“ (merginos dėmesys), parašys daugiau žinučių. Viena iš šimto? na, tai reiškia dar šimtas žinučių, ir jis vėl gaus šiek tiek dėmesio; Turbūt panašiai kaip ir laukti vėluojančio autobuso – kai jau pralaukei dešimt minučių (investavai tiek savo laiko), atrodo jog tikimybė jog šis neužilgo pasirodys didėja, o kartu būtų gaila jeigu autobusas atvažiuos vos tau nuėjus nuo stotelės. Kai laukiant prabėga 20 minučių, vėl pagalvoji tą patį. Tuo tarpu jei žinotum jog autobusai NIEKUOMET nevėluoja (t.y., visuomet laiku, nebent sugedo) – vargu ar lauktum daugiau nei pora minučių.

Jeigu, skaitytojau, esi vyrukas, ir kada nors ant liežuvio galo pradės suktis viršuje išsakyta mintis – prisimink šitą įrašą, užsičiaupk, padėk telefono ragelį, šakutę ar savo kompiuterį, ištrink visus merginos kontaktus, ir išeik kur pakvėpuot grynu oru, iki kol suprasi.

.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s