Kaip išlaikyti gerą vyrą, arba moteriškos sėkmės receptas

Standartinis

Šį bloką teksto po vienu iš Delfi.lt straipsnių vienu ypu parašė jūsų Žaltys. Yra vietų, kur neišplėčiau minčių, tad laikui bėgant, aš kiek padailinsiu ir praplėsiu. Bet pradžiai – tiek, netaisytas ir neredaguotas, į laisvė paleistas įrašas:

Moterys, štai jums paslaptis kas vyrams jumyse svarbu, žingsnis po žingsnio. Kalba eina apie *patrauklius vyrus*, o ne mulkius :

Pradedam – pradžioje svarbiausia, jūsų *išvaizda*. Apie patrauklumą mes nusprendžiam per turbūt keletą sekundžių – arba jūsų geidžiam, arba ne.

Tikslesni kriterijai svarbos tvarka: Kūno linijos, veido bruožai, amžius, higiena, stilius. (kitaip tariant, storuliukės, nesvarbu kiek laiko praleisit besirūpindamos savo plaukais ir rinkdamosis batelius, mums neįdomu). Investuokite į savo išvaizdą, sportuokite ir rūpinkitės savimi. Subtilus makiažas paslėps veido trūkumus, sveika gyvensena šiek tiek sulėtins negailestingo laiko paliktus randus, o ilgi plaukai, kvepalai ir jauntaviškas nekaltumas jums pridės dar lašelį je ne sais quoi.

Jeigu jūs mums patrauklios, tuomet laimėjot pirmą žingsnį – mes bandysim jus įsitempti į lovą. Mėgaukitės šita akimirka, nes niekuomet jūsų vyras labiau negeis.

Taigi, jūsų grožis pelnė jums nemažai taškų. Kas toliau ? Antrasis kriterijus – *prieinamumas*. Jeigu jūs ir esate pati gražiausia mergina, bet gyvenimo keliu žengiate su aukštai užkelta ir suraukta nosimi, didžioji dalis vyrukų arba pabūgs žengti pirmą žingsnį, arba greitai praras susidomėjimą jumis. Kaip? Jeigu vyras jus turėtų vestis į penkis apgalvotus pasimatymus ir būti patenkintas bučkiu į skruostą, kažkur pakeliui jis praras susidomėjimą ir pasirinks kitą merginą kuri nekelia tokių aukštų sąlygų. Kuo jūs gražesnė (ir kuo vyras prastesnis), tuo ilgiau galit taip vedžiot už nosies, bet anksčiau ar vėliau jūsų grožio kapitalas išsenka. Jeigu objektyviai nesate graži, tai tikriausiai pastebėjot kad vienintelis būdas gauti dėmesio iš to vertų vyrų yra būti lengvai prieinamai.

Taigi – kuo ilgiau su jumis terliojasi, tuo jūs labiau esate patraukli. Anskčiau ar vėliau, eisim pas kitas, tad neperlenkite lazdos (ir prisižiūrėkit ego. Jei nesate ypač graži, o vaikinas visvien vaikšto su jumis į pasimatymus, tai tiesiog pati suprasite jog nieko geriau jis nesuras. Sveikinu, dabar jis jums nebepatrauklus). Ir atvirkščiai – jei esate labai graži, bet labai lengvai prieinama, vėlgi vyrai ilgai neužsistovi po sekso. Kodėl?

Ogi trečiasis žingsnis – *po sekso*. Tik po to, kai jūs nukariauta jau gulite mūsų (ar jūsų. Ar jūsų vyro) lovoje, mes pradedam svarstyti, kur jūs mūsų gyvenime tilpsite.

Jeigu nesate graži, ir buvote lengvai prieinama – vienos nakties nuotykis, arba seksas be įsipareigojimų (ne ilgiau 3 mėn).

Jeigu esate graži, ir buvote ypač lengvai prieinama – seksas be įsipareigojimų be galimybės kažkam rimtesnio (3+ mėn, jei nieko nereikalausite, gali tęstis ir ilgiau.

Jeigu esate graži, ir buvote labai sunkiai prieinama – seksas be įsipareigojimų su nedidele galimybe pakilti aukštyn santykių kartelėje.

Jeigu esate graži, ir truputį pasilaužėt, bet vis dėl to buvote prieinama – didelė galimybė rimtesniem santykiam.

Dabar jūs ateinate į išbandymų periodą – maždaug trys mėnesiai, kuomet mes vertinsime jūsų *moteriškumą, charakterį ir istoriją*. Jeigu esate velniškai graži ir moteriška ir permiegojot su trim ar mažiau vyrų pries mus, gali būti mes sutiksime būti jums ištikimi gan greitai, bet daugiau ar mažiau – trys mėnesiai iki mes nuspręsim ką su jumis veikti.

Taškai už (bet kokia tvarka): Paslaugumas, valgio gaminimas, nekonfliktiškumas, ištikimybė, seksas, pasitikimumas, savarankiškumas, istorija. Dėl istorijos – jau esu rašęs, bet trumpai, tai vyras nori kad jo moteris būtų kekšė, bet tik jo kekšė. Jeigu jus turėjo daug vyrų – jums teks labia stengtis už tai kompensuoti kitose srityse. Kiek tas daug? Priklauso nuo kiekvieno vyro, bet jei mes pagausime jus meluojant dėl savo skaičiaus, labai greitai krisite mūsų akyse. Jeigu jūsų neklausiame apie praeitį, reiškia nenorime žinoti, tad pačiai pasakoti apie praeities nuotykius nepatartina.

Jeigu maždaug tris mėnesius jūs pateisinsite mūsų lūkesčius, mes apsvarstysime apie terminų pratęsimą geresnėmis sąlygomis (apie žiedą galite pradėti galvoti ne anksčiau kaip po metų).

O kaip jūsų pasiekimai? Kaip diplomai? Kaip jūsų prestižinis darbas?

Visiškai neįdomu.

Mes žavimės pasiekimais, kaip kad žavimės meistrišku paveikslu – patinka, bet nei paveikslą į lovą tempsiesi, nei šeimą kursi.

Tai, ką parašiau – receptas kai randate tikrai gerą vyrą. Vėlgi, svarbu atsirinkti vyrus, kurių gyvenimo būdas ir tikslai suderinami su jūsų, bet apie tai – kada kitą kartą. Kuo toliau jūs esate nuo šio recepto, tuo prastesnius partnerius rasite, arba tuo labiau jūsų lūkesčiai nepasiteisins.

Nepatinka? Na, tuomet visuomet galite grįžti ir skaityti straipsnius apie tai, kokia jūs graži, protinga ir patraukli tokia, kokia esate, ir vat, vyrai matyt mulkiai kad to nemato. Jeigu jums virš 30, siūlau katinui duoti Felikso vardą.

Jūsų didžiai mylimas,

Žaltys Karalius

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s